Organizacja pogrzebu w Warszawie

Warszawa - jak znaleźć usługi pogrzebowe

Nekropolis Warszawa jest wyjątkowym zakładem pogrzebowym, który zawsze staje na wysokości wyznaczonego mu zadania. Do każdego klienta warszawski dom pogrzebowy podchodzi z odpowiednią troską i empatią. Ciężko znaleźć dom pogrzebowy, który podchodzi do klienta ze spersonalizowaną ofertą, jednakże do tego wąskiego grona zalicza się właśnie Nekropolis Warszawa. Nekropolis Warszawa jest firmą pogrzebową działającą w branży funeralnej od 1990 roku, co świadczy o bogatym doświadczeniu i profesjonalizmie. Wszystkie świadczone usługi są na wysokim poziomie oraz skrupulatnie wykonane. Jest to nowoczesna firma pogrzebowa połączona z tradycją. Największym potwierdzeniem, że wykonywane usługi są najwyższej jakości, świadczą rekomendację klientów oraz portalów funeralnych.

Zakład pogrzebowy Nekropolis

Warszawska firma pogrzebowa jest godna zaufania oraz dalszego polecenia. Dom pogrzebowy jest dobrze usytuowany ze względu na lokalizację u styku dwóch dzielnic, Bielany i Żoliborz, dzięki temu dojazd z innych dzielnic nie jest problematyczny ze względu na dobrą komunikację (Aleje Armii Krajowej- droga S8 oraz wybrzeże Gdyńskie – droga nr 7). Zakład pogrzebowy Nekropolis jest świadomy tego, iż w momencie śmierci, rodzina pogrążona jest w żalu i bólu, dlatego ułatwiającym rozwiązaniem było zamieszczenie formularza kontaktowego zamiast odbycia tradycyjnej rozmowy telefonicznej. Na stronie internetowej w zakładce „nasza historia” można zauważyć, iż jest to firma nieustannie rozwijająca się i podnosząca swoje kwalifikacje. 

Zakład pogrzebowy Nekropolis

Usługi świadczone przez Nekropolis Warszawa

Pomocnym dodatkiem przy świadczonych usługach jest całodobowa pomoc i własna chłodnia, która zdecydowanie jest ułatwieniem. Dom pogrzebowy znajdujący się w Warszawie posiada bardzo rozbudowaną ofertę, do świadczonych usług należą:

-nekrologi

-pogotowie pogrzebowe 24/7

-pogrzeb z trumną

-kremacja

-pogrzeb świecki

-pogrzeb wyznaniowy

-pogrzeb wojskowy

-pogrzeb dzieci utraconych

-zasiłki pogrzebowe ZUS

-własne kaplice i chłodnie

-florystyka pogrzebowa

-akcesoria pogrzebowe

-oprawa muzyczna

Usługi pogrzebowe nie są jedynie zawodem, ale również misją i powołaniem. Poprzez tak profesjonalne podejście Nekropolis Warszawa w swojej ofercie utworzyło biuro mobilne. Wybór zakładu pogrzebowego jest ciężkim wyborem, więc należy spojrzeć na wiele pobocznych szczegółów jakim jest np. dojazd do danej lokalizacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Nekropolis w swojej ofercie posiada dojazd pod wskazane miejsce przez rodzinę, chociaż w tym firma stara się odciążyć osoby pogrążone w żałobie.

Jeśli zajdzie konieczność sprowadzenia zwłok do Polski, to wyżej opisany dom pogrzebowy jest w stanie podjąć się tego wyznania, zakład pogrzebowy odznacza się niskimi cenami, krótkimi terminami oraz bezpłatnym doradztwem.

Nekropolis Warszawa jest posiadaczem swojej własnej kaplicy przedpogrzebowej, w której rodzina ostatni raz może pożegnać się ze zmarłą osobą. W tym miejscu odbywają się wszelkiego rodzaju uroczystości pogrzebowe, takie jak np. pogrzeb świecki czy tradycyjny.

Warto również zwrócić uwagę na wyjątkowo dokładnie zrobione wieńce i wiązanki funeralne. W zakładce „kwiaty” znajduje się wiele zdjęć, które przedstawiają nietuzinkowe wykonanie. Ogromnym ułatwieniem są również zamieszczone dokumenty do pobrania odnośnie transportu zwłok i RODO.

Dane kontaktowe Nekropolis Warszawa

Ulica Gwiaździsta 17

01-651 Warszawa

Telefon całodobowy: 602390231

Możesz również polubić

Jeden komentarz

  1. Portal funer.com.pl

    Serwis funeralny Funer to strona która opisuje takie zakłady pogrzebowe jak Nekropolis. Zapraszam do serwisu i do zapoznania się z opiniami na temat zorganizowanych już pogrzebów przez tą firmę.

Dodaj komentarz

szesnaście − dwanaście =